עלינו

סטארטאפ סקול – קבוצת יזמים ומפתחים שמתמחה בפיתוח מערכות ותשתיות מורכבות לאתרי אינטרנט, פורטלים, מרקטפלייס, בורסות ועוד, אנחנו בעלי נסיון ויודעים איך לדייק את העבודה, איך לתכנן מערכות שיעבדו בצורה מושלמת, ואיך לעשות את זה בצורה המהירה והנכונה ביותר.

כיום הרבה משקיעים מעדיפים לראות מוצר עובד גם עם בראשיתו לפני שהם פותחים את הארנק, הם רוצים לראות שהיזם\ת יודע להניע את התהליך ויש במיזם יותר מדיבורים.

לנו יש את הנסיון והיכולת לקחת רעיון ולהפוך אותו למוצר מנצח, יכולות לבנות הוכחת התכנות (POC) למשקיעים בכדי שתוכל\י לגייס כסף.

במקרים מסוימים אנחנו יכולים גם להצטרף בתור שותף טכנולוגי למיזם בשלבים הראשונים דבר שיכול להקל על היזם גם בתהליך גיוס הכסף על ידי זה שהוא מחובר ליזם טכנולוגי וגם להוריד מהגב של היזם את התיק הטכנולוגי ולתת לו להתקדם במה שהוא טוב, בניית השוק, אפיון המוצר, שיווק המוצר, הכנסת משקיעים, ועוד.

במקרים אחרים אנחנו יכולים לקחת על עצמנו את הפיתוח תמורת תשלום.

בכל מקרה אנחנו לא חברת פרוייקטור שעושה הכל למי שרוצה, אנחנו בוחרים את הפרוייקטים בפינצ'טה ועובדים על פרוייקטים מעניינים בעלי פוטנציאל הצלחה גבוה.

אז לפני שאתם נכנסים להוצאות פיתוח גבוהות והחלטות לא נכונות, כדאי ונכון להרים אלינו טלפון, להתייעץ ולשמוע, יכול להיות שנצליח לחסוך לכם זמן וכסף.

 

יניב פינקלשטיין – יזם, טכנולוג, CTO, מרצה, בעל ידע נרחב בבניית מערכות קליינט וסרבר במספר רב של טכנולוגיות שיכולות להאיץ את הפיתוח ולקצר את זמן היציאה לשוק, נסיון בפיתוח מעל 15 שנה.

אורן בנדח – מתכנת בכיר בעל נסיון רב בביצוע פרוייקטים מהתכנון הראשוני עד להפיכתם למוצרים מצליחים, מומחיות רבה בתחום האיקומרס, מובייל, תשתיות, טלפוניה ועוד.

יועץ ומומחה בהזנקת סטאראפים, בעל תואר ראשון ושני בתקשורת. בשנת 2014 החל אוהד לשמש כמנטור הראשי במרכז היזמות של אוניברסיטת תל אביב, StarTAU ומנהל האקתונים של המרכז. אוהד ליווה עשרות סטארטאפים ועזר להם בשלבים הראשונים, להתמודד עם השאלה הגדולה של איך הופכים חלום למציאות. היום אוהד הוא המנהל המקצועי של כנס היזמות והחדשנות של אוניברסיטת תל אביב, TAU INNOVATION